Night RUN

Pár mojich pocitov z behu : Presun na štart bol v sprievode bubnujúcej kapely, ktorá hrala fakt perfektne. Po štarte fakt tlačenka a v tuneli ani nehovorím. Keď dav spustil v tuneli hlasný pokrik tak som mal pocit, že na konci nebudeme mať kade vísť von. Bol to obrovský hukot.

DJ v tuneli tomu nakladal a mi s Jankou tiež. Beh cez SNP, pri Eurovei bol taká asfaltová klasika. Po moste Apollo to bol teda poriadny dupot :D Po hrádzi to miestami bolo o držku, bo nám svietili veľkými reflektormi rovno do tvárí. Keď som zbadal UFO bol som veľmi rád, lebo začínal som mať dosť. Atmosféra po celý čas bola super. Ľudia povzbudzovali po celý čas. Pri Hviezdoslavovam nám. malo základný tábor MTB Kolečko. Najprv Tinka s fotoaparátom a neskôr Herr Cecula. Povzbudzovanie bolo na vysokej úrovni :D DD.Beh do cieľa pri Jankinom zrýchľovaní dal poriadne zabrať, ale podarilo sa to čo som mal v úmysle pred štartom. Odbehnúť to pod 50 minút. Vďaka Janke….

Muži do 39r. : 766. Neradovič Martin             0:48:32
Ženy 50r. a viac: 3. Madarászová Janka       0:48:29
Janke GRATULUJEM a ďakujem za perfektné tempo, ktoré celý čas udávala

Pridal som pár pocitov z behu…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>