1. Zimný MTB maratón (Bratislava, Žel. Studnička 17.-18. 2015)

MTB maratón – prvý deň

Meno pretekára Kategória Umiestnenie Čas Trať km
Janka Madarászová

40 r. a viac

2. 2:01:29 29 km
Monika Palečková

40 r. a viac

5. 2:17:10 29 km
Miloš Belzár

40-49 r.

8. 1:30:14 29 km

Beh – prvý deň

Meno pretekára Kategória Umiestnenie Čas Trať km
Katarína Belzárová

bez r. veku

6. 2:36:35 29 km
Rastislav Slovák

bez r. veku

50. 2:41:06 29 km

Beh – druhý deň

Meno pretekára Kategória Umiestnenie Čas Trať km
Janka Madarászová

40 r. a viac

14. 0:56:47 9,7 km
Monika Palečková

40 r. a viac

18. 0:59:34 9,7 km
Miloš Belzár

40-49 r.

22. 0:46:54 9,7 km
Kristína Slivová

30-39 r.

14. 0:54:14 9,7 km
Juraj Mozoláni

40-49 r.

33. 0:54:14 9,7 km
Martin Neradovič

30-39 r.

47. 0:51:14 9,7 km

MTB + beh kombinácia

Janka Madarászová

ženy

8.
Monika Palečková

ženy

9.
Miloš Belzár

muži

19.

ŠKODA STUPAVA TROPHY (26 – 27.7.2014, Stupava)

MTB

Meno pretekára Kategória Umiestnenie Čas Trať km
Jana Madaraszová

Ž50-59

1. 2:28:54 42km
Karína Belzarová

Ž40-49

2. 4:42:19 76km
Monika Palečková

Ž40-49

11. 3:01:09 42km
Martin Daniel

M30-39

82. 2:31:41 42km
Rasťo Slovák

M30-39

50. 5:40:31 76km
Juraj Surový

M50-59

15. 4:44:59 76km
Miloš Belzar

M40-49

21. 6:58:51 105km

Beh

Meno pretekára Kategória Umiestnenie Čas Trať km
Jana Madaraszová

Ž 40+

3. 00:54:07 8km
Katarína Danielová

Ž 40+

4. 00:54:24 8km
Monika Palečková

Ž 40+

8. 00:53:43 8km
Rasťo Slovák

M30-39

41. 2:00:57 8km
Miloš Belzar

M40-49

9. 00:53:43 8km
Karína Belzarová

Ž 40+

6. 1:40:02 17km
Juraj Surový

M 50+

4. 1:33:44 17km

Kombinácia BEH + MTB

Meno pretekára Kategória Umiestnenie Trať km
Jana Madaraszová

Ž

2. MTB42km+RUN8km
Monika Palečková

Ž

3. MTB42km+RUN8km
Katarína Belzarová

Ž

1. MTB76km+RUN17k
Miloš Belzar

M

2. MTB105km+RUN8km

Detský cyklomaratónik Stupava

Meno pretekára Kategória Umiestnenie Čas Trať km
Petra Danielová

d

5. 00:00:53 107m
Maťko Neradovič

ch 6R

20. 00:02:40 707m

Kaktusbike Svätojurský blesk 2014 (6.7.2014, Svätý Jur)

Meno pretekára Kategória Umiestnenie Čas Trať km
Rasťo Slovák

M19-39

44. 26:30.14 7,5km/320m
Ľubomír Zezula

M50-59

9. 25:44.22 7,5km/320m
Branislav Surový

M50-59

17. 29:47.78 7,5km/320m
Juraj Surový

M50-59

20. 32:51.71 7,5km/320m
Monika Palečková

Ž40-49

3. 37:45.48 7,5km/320m
Jana Madarászová

Ž50-59

2. 30:27.86 7,5km/320m