Majstrovská SR v štafetách (11.10.2014, Marianka)

Kategória Umiestnenie Čas Štafeta/Členovia štafety

Ženy, 5,7km

4. 1:32:20 Kolečko 1 (Kristína Slivová 30:47, Katka Belzarová 27:49, Dáša Miartusová 33:44)

Ženy, 5,7km

5. 1:43:27 Kolečko 2 (Janka Madaraszová 34:10, Monika Palečková 33:17, Katka Danielová 36:00)

Muži,5,7km

12. 1:27:34 Kolečko 3 (Rasťo Slovák 30:14, Juraj Surový 28:22, Juraj Mozoláni 28:58)

Muži,5,7km

14. 1:31:51 Kolečko 4 (Miloš Belzar 29:00, Martin Neradovič 32:52, Martin Miartus 29:03)

Zmiešané, 5,7km

28. 1:41:54 Kolečko 5 (Veronika Schrammova 31:38, Jana Grabicova 37:19, Richard Kolárik 32:03)

Zmiešané, 5,7km

31. 1:54:03 Kolečko 6 (Katka Zápražná 34:20,Branislav Surový 37:56, Dáša Thurzová 43:17)
Meno pretekára Kategória Umiestnenie Trať km
Peťka Danielová

deti

3. 100m
Tánička Danielová

deti

3. 200m
Maťko Neradovič

deti

5. 200m
Janka Grabicová

deti

20. 400m

ŠKODA STUPAVA TROPHY (26 – 27.7.2014, Stupava)

MTB

Meno pretekára Kategória Umiestnenie Čas Trať km
Jana Madaraszová

Ž50-59

1. 2:28:54 42km
Karína Belzarová

Ž40-49

2. 4:42:19 76km
Monika Palečková

Ž40-49

11. 3:01:09 42km
Martin Daniel

M30-39

82. 2:31:41 42km
Rasťo Slovák

M30-39

50. 5:40:31 76km
Juraj Surový

M50-59

15. 4:44:59 76km
Miloš Belzar

M40-49

21. 6:58:51 105km

Beh

Meno pretekára Kategória Umiestnenie Čas Trať km
Jana Madaraszová

Ž 40+

3. 00:54:07 8km
Katarína Danielová

Ž 40+

4. 00:54:24 8km
Monika Palečková

Ž 40+

8. 00:53:43 8km
Rasťo Slovák

M30-39

41. 2:00:57 8km
Miloš Belzar

M40-49

9. 00:53:43 8km
Karína Belzarová

Ž 40+

6. 1:40:02 17km
Juraj Surový

M 50+

4. 1:33:44 17km

Kombinácia BEH + MTB

Meno pretekára Kategória Umiestnenie Trať km
Jana Madaraszová

Ž

2. MTB42km+RUN8km
Monika Palečková

Ž

3. MTB42km+RUN8km
Katarína Belzarová

Ž

1. MTB76km+RUN17k
Miloš Belzar

M

2. MTB105km+RUN8km

Detský cyklomaratónik Stupava

Meno pretekára Kategória Umiestnenie Čas Trať km
Petra Danielová

d

5. 00:00:53 107m
Maťko Neradovič

ch 6R

20. 00:02:40 707m